Movies
Ratings
52
Eddie the EagleRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 0.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 0.5
Belle & SebastianRated ★ 0.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
The PianistRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 0.5
The Devil's GameRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 0.5