Movies
Ratings
218
Trolls Band TogetherRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
Freedom WritersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.5- We BloomRated ★ 4.0
- I Love You, CustomerRated ★ 3.0
- LunchboxRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Ghost MansionRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 5.0- I WishRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0