Series
Ratings
21- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0