Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 2.0
The House of Small CubesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 3.0