Series
Ratings
13
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5