Series
Ratings
11
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5