Series
Ratings
51
One Punch ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0