Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5