Titles you rated
- Fairy TailRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0