Movies
Ratings
552
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
AliceRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Unlocking SherlockRated ★ 5.0
DangalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0