Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
- Please Save My EarthRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5