Movies
Ratings
177
AssassinationRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 1.5
VolcanoRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.5
HeartbeatRated ★ 2.5