Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 5.0