Movies
Ratings
92
The Grand HeistRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.0