Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Arthur ChristmasRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0