Titles you rated
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.0
The Boss BabyRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 2.5