Movies
Ratings
145
TranscendenceRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5