Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Sense of an EndingRated ★ 1.5
OkjaRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
The KingRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
MasterRated ★ 1.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 2.0