Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0