Titles you rated
DoubtRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5