Movies
Ratings
75
AssassinationRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.0- Glittering HandsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Dead GirlRated ★ 3.5