Movies
Ratings
399
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
At Eternity's GateRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 2.0
All for LoveRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0