Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Rebel in the RyeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5