Movies
Ratings
224
End of AnimalRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Shattered VowsRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Song OneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
MRated ★ 2.0
A Knight's TaleRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
The EclipseRated ★ 5.0
War and Love in KabulRated ★ 5.0
Divided We FallRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5