Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 1.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0