Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 5.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Joran The Princess of Snow and BloodRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 5.0
takt op.DestinyRated ★ 4.5