Movies
Ratings
299
SickoRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
Love On-AirRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0