Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5