Movies
Ratings
122
Burning BrightRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SaltRated ★ 1.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0