Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 1.0
WickedRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5- Another HomeRated ★ 3.0
Limonov: The Ballad of EddieRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Crip CampRated ★ 3.0
C'mon C'monRated ★ 4.0