Titles you rated
Run OnRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.0
Star Trek: DiscoveryRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5