Titles you rated
 Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5 Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
 The Boring Life of JacquelineRated ★ 4.0 The Boring Life of JacquelineRated ★ 4.0
 The Office Season 9Rated ★ 5.0 The Office Season 9Rated ★ 5.0
- EuphoriaRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 Agents of MysteryRated ★ 4.0 Agents of MysteryRated ★ 4.0
 Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5 Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
 3 Body ProblemRated ★ 4.0 3 Body ProblemRated ★ 4.0
 The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0 The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
 This Is UsRated ★ 5.0 This Is UsRated ★ 5.0
 This Is UsRated ★ 4.5 This Is UsRated ★ 4.5
 Sex Education Season 4Rated ★ 4.0 Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
 Mask GirlRated ★ 5.0 Mask GirlRated ★ 5.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.5 Beef Season 1Rated ★ 4.5
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
 Great Seoul InvasionRated ★ 3.5 Great Seoul InvasionRated ★ 3.5
 Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0 Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
 Killing EveRated ★ 4.0 Killing EveRated ★ 4.0