Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Speed RacerRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 2.5