Titles you rated
Heaven & EarthRated ★ 3.5
Bad FamilyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 0.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
- BodyguardRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0