Movies
Ratings
538
BackdraftRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 4.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0