Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Home without MeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
LoganRated ★ 2.5