Movies
Ratings
800
Saw VRated ★ 3.0
Are You Scared?Rated ★ 3.5
The Boondock SaintsRated ★ 3.0
WarRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 5.0
Executive DecisionRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0
A Time to KillRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 5.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
WindtalkersRated ★ 4.0