Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MissingRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5