Movies
Ratings
33
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
LawlessRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Strangers on the FieldRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5