Titles you rated
Man on FireRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0