Movies
Ratings
446
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5- Running WildRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0