Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
Borgen Power & GloryRated ★ 4.0
BorgenRated ★ 4.5
Love and AnarchyRated ★ 4.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
WentworthRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0