Series
Ratings
223
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5