Movies
Ratings
266
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5