Movies
Ratings
115
VeteranRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0