Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 2.0
King of PrismRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5