Titles you rated
Crime SceneRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 2.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.5
JugglersRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5