Movies
Ratings
491
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0