Movies
Ratings
321
Turning RedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0