Titles you rated
MedalistRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5